Adalet Bakanlığı ve CTE 10 Bin (10000) Memur Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 2018 yılında 10 bin (10.000) memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Ülkemizin en önemli kamu kuruluşları arasında yer alan ve her sene on binlerce kişilik memur alımı gerçekleştirmekte olan Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE bu senede 10 bin memur alımı gerçekleştirecektir.

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 2018 yılında toplam 10 bin kişilik memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak, hangi pozisyonlar için yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı hakkında öğrenilen tüm detayları açıklıyoruz.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı gerçekleştirecektir. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak? Buna göre alımların hangi pozisyonlar için ne zaman yapılacağı bilinmiyor fakat eski alımlara göre infaz koruma memuru İKM gardiyan, zabıt katibi, mübaşir, hizmetli, şoför, teknisyen vb. gibi pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 10 bin memur alımı yapacaktır. Ancak alımların henüz ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Alımların ne zaman yapılacağına yönelik yakın zamanda kamuoyuna duyuru yapılması bekleniyor. Duyuru yapılması ile sizleri bilgilendireceğiz


Comments are closed.