7. Yılımız

Değerli üyelerimiz ve sevgili ziyaretçiler, ::9 

2010 yılının Kasım ayında 100 adet Yargıtay kararını amatörce HTML sayfalarına eklediğimiz o günden beri tam 7 yılı geride bıraktık.

Şöyle bir baktığımızda, 500.000’i aşkın yargı kararını bünyesinde barındıran karar arama motorumuz, 14.000’i aşkın üyesi, 335.000 den fazla hukuki bilgi paylaşımı bulunan forumumuz, infaz hesaplama, ceza hesaplama, yargılama gideri hesaplama vs. hukuki hesaplama servislerimiz, temyiz dilekçesi hazırlama formlarımız ve daha birçok hukuki fayda sağlayan araçlarımızla siz değerli üyelerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. 

Sitemizin en değerli servisi olan “Yeni / Güncel İçtihatlar” e-posta aboneliği servisimiz sayesinde takip ettiğimiz güncel ve önemli içtihatları anlık olarak sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Değerli bilgilerini ve emeklerini hiç bir karşılık beklemeksizin bizlerle paylaşan global moderatörümüz, moderatörlerimiz, editörlerimiz ve kıdemli üyelerimize teşekkürü borç biliyor, hep birlikte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekten heyecan duyuyoruz. 

Hukukumuzun gelişmesi adına, yargı kararlarının herkese açık olması ve serbestçe paylaşılabilmesi ilkesi çerçevesinde, bağımsız, tarafsız ve karşılıksız duruşumuzu ilkelerimiz doğrultusunda devam ettireceğimize dair sözümüzü bir kez daha tekrarlıyor, saygılar sunuyoruz. 

Kararara.com Site Yönetimi.

Share