Kriminolog 1.0 Programı – kararara.com

KRİMİNOLOG 1.0 
       Programcının Mesajı:
>>>Bu program kriminoloji bilimine göre taşıdığınız suçluluk riskinin kriminolojik olarak hesaplanması ve tespit ettiğiniz suçluluk risklerinizi kontrol altına alabilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Yapmanız gereken tek şey doldurulması zorunlu alanları program yönlendirmesi ile doldurup SONUÇ düğmesine tıklamaktır.

>>>Kişisel verilerinizi tam ve doğru olarak girmeniz Kriminolog programının doğru hesaplama yapmasını ve suç işleme riskinizin tam ve yanılgısız hesaplanmasını sağlayacaktır.

>>>Unutulmamalıdır ki, her bilgisayar yazılımında bulunması muhtemel hata ve eksiklikler Kriminolog programında da olabilecektir. Kullanıcıların uygulama geliştirme ile ilgili görüş ve önerilerini kararara.com@gmail.com adresine göndermeleri bu bağlamda gelişim açısından yararlı olacaktır.

>>>Programda suç işleme riski yüzdesel olarak ve risk gruplarına göre hesaplanmaktadır. Girilen kişisel verilerin suç işleme yatkınlığı açısından değerlendirilmesi tamamen kriminoloji bilimi metotları kullanılarak ve istatistiki bilgilerle sağlanmaktadır.

>>>Programın yanılma payı vardır, ancak yanılma programın yazılımından değil kriminoloji biliminin eksikliklerinden kaynaklanacaktır. Programın kullanılması ve çoğaltılması içerik verilerinin kopyalanması hariç tamamen serbesttir. Faydalı olması dileğiyle…


>>>Programı İndir<<<

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.